SULJE VALIKKO

avaa valikko

On Non-Topological Solutions of the A—2 and B—2 Chern-Simons System
88,60 €
MP-AMM American Mathematical
Sivumäärä: 88 sivua
Asu: Pehmeäkantinen kirja
Julkaisuvuosi: 2016, 30.01.2016 (lisätietoa)
Kieli: Englanti
Volume 239, number 1132 (fourth of 6 numbers), January 2016.

Tuotetta lisätty
ostoskoriin kpl
Siirry koriin
LISÄÄ OSTOSKORIIN
Tuote on tilapäisesti loppunut ja sen saatavuus on epävarma. Seuraa saatavuutta.
Myymäläsaatavuus
Helsinki
Tapiola
Turku
Tampere
On Non-Topological Solutions of the A—2 and B—2 Chern-Simons System
Näytä kaikki tuotetiedot
ISBN:
9781470415433
Sisäänkirjautuminen
Kirjaudu sisään
Rekisteröityminen
Oma tili
Omat tiedot
Omat tilaukset
Omat laskut
Meistä
Yhteystiedot ja aukioloajat
Usein kysytyt
Akateemisen Ystäväklubi
Toimitusehdot
Tietosuojaseloste
Seuraa Akateemista
Instagram
Facebook
Threads
TikTok
YouTube
LinkedIn